• English
 • Türkçe
 • HAKKIMIZDA

  Hakkımızda

  TAŞ DEĞİRMEN
  Geçmişten Gelen Tecrübe

  İlk değirmenlerden günümüzün modern un üretim tesislerinde ürün taşıma,temizleme,öğütme ve depolama için kullanılan makinalar ve bu makinalar arasındaki ürün akış bağlantıları , taşıma sistemleri ve hava yolları için kullanılan ekipmanlar gerek teknik, gerekse görsel bakımdan büyük önem taşımaktadır. Taş değirmen sanayii ürünleriyle bu ihtiyaca cevap verirken taşıma,temizleme ,öğütme elemanlarının bulunduğu, ürün akışı ve hava yolu gerektiren her alanda ihtiyaçlara uygun çözümler üreterek ürünlerini sizlere sunmaktadır.

  Misyon Ve Vizyonumuz

  Hedefimiz günümüzün gelişen teknolojisinde müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vererek kalite va başarı çıtamızı sürekli üst seviyelere taşımak,aynı zamanda sosyal alanlardada topluma ve çevreye faydalı bir gurup olmaktır. Amacımız mevcut kaynakları en verimli şekilde kullanarak ürün kalitesinde sürekli bir gelişim sağlayıp müşterilerimizin taleplerine yenilikçi çözümler sunmaktır.

  Neler Yapıyoruz

  ‘Dan Günümüze

  Uzun yıllar boyunca biriktirdiğimiz tecrübemizi size sunuyoruz

  + 0
  Referans
  Güveninize hitap eden bir çok referans
  % 0
  Müşteri Memnuniyeti
  Önceliğimiz her zaman siz değerli müşterilerimizin memnuniyetidir
  + 0
  Mutlu Müşteri
  Yaptığımız her işin arkasında durmamız sektörde öncü olmamızda büyük katkı sağlamıştır

  Taş Değirmen
  Bırakın Yükünüzü Biz Taşıyalım

  Mevcut müşteri potansiyelini korumanın yanı sıra, tarım makineleri lanında lider olarak daha fazla pazar payı elde etmek ve yeni müşteriler temin ederek, firmamızın adının geçtiği her yerde kalite kavramını akla getirmek en büyük idealimizdir.